Naujienos

Šachmatų pirmenybės mokykloje

Gruodžio 12 d. pirmą kartą mūsų mokykloje vyko šachmatų pirmenybės, kurias organizavo fizinio ugdymo mokytoja Rūta Kiškėnienė su Vilkaviškio šachmatų klubu ,,Širvinta ". Susirungė 14 dalyvių, kurie buvo suskirstyti į pogrupius. Absoliučiu šachmatų pirmenybių nugalėtoju tarp berniukų tapo Airidas Juraitis. Tarp merginų neįveikiama buvo Goda Butkeraitytė. Abiems nugalėtojams buvo įteiktos taurės. Grupių nugalėtojai ir prizininkai pasipuošė atitinkamo laipsnio medaliais. Atkakli kova vyko ir tarp klasių komandų. Susumavus rezultatus I-ąją vietą iškovojo 6 klasė, antri liko 8-okai, o trečią vietą iškovojo 4 klasės atstovai.
Dėkojame Vilkaviškio šachmatų klubui ,,Širvinta' už įsteigtus prizus. Džiaugiamės, kad šachmatų žaidimas yra populiarus ir mokiniams patinka.
Ačiū Dalei Jaškūnienei ir Audriui Balandai už pagalbą organizuojant šachmatų pirmenybes.