Naujienos

Sūdavos pagrindinės mokyklos pergalė

Rugsėjo 28 d. mūsų mokyklos sportininkų komanda dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų rudens kroso bėgimo varžybose, skirtose Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Susirinko apie 140 bėgikų, kurie varžėsi 500 m, 1000 m ir 1500 m distancijose skirtingose amžiaus grupėse. Mūsų mokyklos bėgikai atidavė visas jėgas, garbingai kovojo ir iškovojo I-ąją vietą tarp rajono pagrindinių mokyklų, progimnazijų, daugiafunkcinių centrų. Norime pasidžiaugti komandine pergale ir asmeniniais laimėjimais. 7 klasės mokinys Lukas Siauka, bėgdamas 500 m distanciją, iškovojo II-ąją vietą bei buvo pripažintas trečiu rezultatyviausiu bėgiku bendroje įskaitoje (išrinktas iš visų bėgikų vaikinų tarpe). Jam įteiktas asmeninis prizas. Gerai sekėsi ir kitiems mūsų mokyklos mokiniams, kurie buvo apdovanoti atitinkamos vietos medaliais (vaikų ir jaunučių amžiaus grupės bėgikai medaliais apdovanojami, iškovoję 4 – 10 vietas, jauniai – 4 – 6 vietas) Taigi, Paula Ramonovaitė 1000 m distanciją įveikė ketvirta, Mantas Kapčinskas 1500 m distancijoje finišavo penktas, 1000 m distancijoje jaunučių amžiaus grupėje penktas atbėgo Julius Šlapkauskas, o devintas liko Edvinas Būzmokovas. Emilis Kroca vaikų amžiaus grupėje 1000 m distancijoje finišavo penktas. Jaunučių amžiaus grupėje 500 m distancijoje septinta atbėgo Irmantė Pečiulytė, o aštunta – Ema Mureikaitė.
Dėkojame visiems mokiniams, kurie garbingai atstovavo mokyklai ir iškovojo pergalę.